En İyi Asyalı Arkadaşlık Siteleri İncelendi

Çevrimiçi arkadaşlık siteleri flört etmeyi ve romantizmi çok kolaylaştırdı. Dünyadaki her insan türü için, doğru gündelik partneri bulmalarına yardımcı olan bir site var. 

Artık herkesin içinde tökezlemek zorunda değilsiniz çünkü tanışma sitelerinin güçlü eşleştirme algoritması arkanızı kolladı. Hem uyumlu hem de bekar bir partner bulmanın ne kadar kolay hale geldiği tamamen mantıklı. 

Ancak ne yazık ki, bölgede çoğunluk olmayan insanlar uygun bir eş bulmakta zorlanıyor. Böyle bir topluluk, her zaman ihtiyaçlarının çevrimiçi tanışma siteleri tarafından göz ardı edildiğini düşünen Asyalılardır. 

Bu, ya sitelerin çevrimiçi buluşmayı kendilerine çekici hale getirmek için gösterdiği çabanın eksikliğinden ya da sosyal yardım eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Dürüst olmak gerekirse, eğer bir flört web sitesi ihtiyaçlarınızı görmezden gelirse, sensiz daha iyi durumdasın. 

Umudunu kaybetme, çünkü senin için en iyi Asyalı arkadaşlık sitelerini bulduk, böylece sonsuza kadar bekar kalmazsın. Bu gönderide önerdiğimiz siteler yalnızca doğrudan Asyalılara yönelik değil, aynı zamanda gönülsüz pandingten daha iyi bir şey sunuyorlar. 

Yani, bir süredir bekarsanız ve romantik hayatınızı denemek istiyorsanız, bu tanışma sitelerinden birini deneyin. Bu siteler aracılığıyla daha iyi olan yarınızı bulma şansınız yüksek. 

Bir İlişki Bulmak İçin Web Siteleri 

1. eHarmony: Genel Olarak En İyisi

%55 erkek, %45 kadın 

Önerilen yaş Üye sayısı kayıt zamanı Tek arayan için 
30+28 milyon 15 dakika Ciddi ilişki 

En iyi Asyalı arkadaşlık sitesi için ilk öneri eHarmony’dir. Bu tanışma sitesini bir Hıristiyan psikolog kurdu ve esas olarak uyumluluğa odaklanıyor. Bu nedenle, uzun süreli bir ilişkiye girme konusunda ciddi olan Asyalı bir bekarsanız, eHarmony’yi kontrol etmelisiniz. 

Bu tanışma platformunun anketleri ve kişilik testlerini doldurmasını gerçekten seviyoruz. Sorular ve testler, insanların fazla zaman kaybetmeden potansiyel ortaklarını bulmalarına yardımcı olur. 

Hala doğruluğu konusunda endişeli misiniz? Pekala, bu sitenin kullanıcılarının yarısından fazlasının evli olduğunu bilmek sizi memnun edecektir. 

Temel bir hesap kullanıyorsanız, diğer kullanıcılarla mesaj yoluyla etkileşim kurma şansınız olur. Ancak premium hesabınız varsa, kendi oluşturduğunuz mesajları da gönderebilirsiniz. 

Gördüğünüz gibi, eHarmony, daha iyi olan yarınızı bulabileceğiniz böyle bir tanışma sitesidir. Bu nedenle, premium hesap almak için biraz para harcamak akıllıca bir karardır. Sitede milyonlarca Asyalı kullanıcı varken, bu platform diğerlerine de odaklanıyor. 

eHarmony, çevrimiçi flörtün diğer ilişkiler kadar geçerli olduğunu kanıtlamak istiyor. Öyleyse, hayatınızın geri kalanını birlikte geçirmek isteyeceğiniz birini bulma konusunda ciddiyseniz, bugün siteye katılın. 

Artıları:

 • eHarmony ile ilgili en iyi şey, geniş bir kullanıcı tabanına sahip olmasıdır.
 • Bu platform çeşitliliğe odaklanıyor 
 • Popüler Asya arkadaşlık sitelerinden biri haline geldi 
 • Kişilik değerlendirmesi yapar 
 • Son olarak, çok güçlü bir maç sistemine sahiptir. 

Eksileri:

 • Herhangi bir sohbet odası sağlamaz 
 • Ayrıca, kayıt işlemi zaman alıcıdır 

2. AsianDate: Yabancı Kadın Arayan Erkekler İçin En İyisi

%40 erkek, %60 kadın 

Önerilen yaş Üye sayısı kayıt zamanı Tek arayan için 
25-455 milyon 15 dakika Ciddi ilişki 

Asyalı olmayan beyaz kadınlarla çıkmakla ilgilenen Asyalı bir adamsanız, AsianDate arkanızı kollar. Bu etkileyici tanışma sitesi, özellikle Asyalı erkeklerin beyaz kadınları bulmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. 

Aslında, bu tanışma sitesinde erkeklerden daha fazla kadın hesabı var. Bu, potansiyelinizi daha iyi olan yarınızı çok fazla güçlük çekmeden bulabileceğiniz anlamına gelir. 

İlginç olan ise bu platforma hızlıca üye olup aşk hayatınıza başlayabilmeniz. AsianDate size Google hesabınızı kullanma şansı verir, böylece hemen çıkmaya başlayabilirsiniz. 

Kayıt işlemi sırasında gerekli bilgileri paylaşmanız gerekmektedir. Siteye üye olduktan sonra çeşitli sitelere ulaşabilirsiniz. Buradaki bir başka avantaj da, mesaj göndermek için birden çok seçeneğiniz olması. 

Herhangi bir başlangıç ​​ücreti ödemeden mesaj gönderebilirsiniz. Ancak, tartışmayı ilerletmek isterseniz, ödeme yapmanız gerekir. Artı, bir sohbet odası, video ve telefon görüşmesi seçeneği var. 

Artıları:

 • Bu arkadaşlık sitesinde kolay bir kayıt süreci var 
 • Birden fazla mesajlaşma seçeneği elde edersiniz 
 • Ayrıca, erkek üyelerden daha fazla kadın üyeye sahiptir. 

Eksileri:

 • Bu platform ağırlıklı olarak erkekler içindir 
 • Sahte profillerle ilgili endişeleri var 

3. Match

%55 erkek, %45 kadın 

Önerilen yaş Üye sayısı kayıt zamanı Tek arayan için 
35+28 milyon 25 dakika Ciddi ilişki 

Match, farklı coğrafi konumlardaki insanlar için ideal olan etkileyici bir tanışma sitesidir. Bu sitede premium bir hesabınız varsa, bundan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. 

Kendinizi bu platforma kaydettirmek için doğum tarihiniz ve konumunuzla ilgili bilgileri eklemelisiniz. Ayrıca kendinizi 100 karakter kullanarak tanımlama şansınız da oluyor. Gerçek aşkı bulma şansınızı artıracaktır. 

Bu tanışma sitesi aracılığıyla insanlarla bağlantı kurmak istiyorsanız, ödeme yapmanız gerekir çünkü mesajlaşma özelliği yalnızca ödeme yapan üyeler tarafından kullanılabilir. Bu site bir kişinin derinlemesine bilgi doldurmasını gerektirdiğinden, iletişim kurarken konularınız bitmez. 

Bu platformda, kendinizi daha güvende hissetmek için kontrol edebileceğiniz bir Asyalı flört bölümü bile var. Öyleyse, Match aracılığıyla en iyi bekar Asyalı insanlardan bazılarıyla iletişime geçin.

Artıları:

 • Bu flört platformu, bir Asyalı flört bölümüyle birlikte gelir
 • Ayrıntılı profilleri var 
 • Mükemmel eşleştirme yapar 

Eksileri:

 • Hesap doğrulama yapmıyor
 • Mevcut bekarlar konuma göre değişebilir 

4. Cherry Blossom 

%50 erkek, %50 kadın 

Önerilen yaş Üye sayısı kayıt zamanı Tek arayan için 
251 milyon 20 dakika İlişki 

Cherry Blossom, güzel bir isme sahip hoş bir arkadaşlık sitesidir. Bu platform 1996 yılında, özellikle Asyalı bekarlar için, tek gerçek aşklarını bulabilmeleri için başlatıldı. 

Bu platform uzun yıllar önce başladığından, tasarımı modern hissettirmiyor. Bu nedenle, kendinizi kaydettirirken, zamanda geri döndüğünüzü hissedebilirsiniz. Ancak bu platformu kullanmak kesinlikle kolaydır. 

Tüm temel bilgilerinizi girdikten sonra, iş durumunuzu ve diğer ayrıntıları girmeye geçebilirsiniz. Kişisel bir paragraf ekleyerek profilinizi daha da ilginç hale getirebilirsiniz. 

Bu platform ayrıca, diğer kullanıcılarla sohbet etmek için premium bir hesaba sahip olmanızı gerektirir. Cherry Blossom’da anlık mesajlaşmanın yanı sıra görüntülü arama özelliği de bulunuyor. 

Kimliğinizi bugün Cherry Blossom ile yapın çünkü bu site aracılığıyla kesinlikle hayallerinizin bir partnerini bulacaksınız. 

Artıları:

 • Kolay bir kayıt işlemi vardır
 • Birden çok mesajlaşma özelliği ile birlikte gelir 
 • Platform Asya’ya özgüdür 

Eksileri: 

 • Tasarımı modası geçmiş hissediyor 
 • Herhangi bir uygulaması yok 
 • Üyeler bu sitede pek aktif değil

5. EliteSingles 

%55 erkek, %45 kadın 

Önerilen yaş Üye sayısı kayıt zamanı Tek arayan için 
35+15 milyon 35 dakika Uzun vadeli taahhüt 

Eğitimli bireyler bu popüler Asyalı arkadaşlık sitesini kullanıyor. Bu sitenin aktif üyelerinin çoğu üniversite mezunudur. Yani burada entelektüel seviyenize uygun bir partner bulabilirsiniz. 

Bu platforma kaydolurken biraz zamana ihtiyacınız var. Bir kişilik testi tamamlamanız gerekir. Test, diğer site üyelerine kim olduğunuzu ve ne tür kişilerle bağlantı kurmak istediğinizi gösterecektir. 

Tüm soruları dikkatlice cevapladığınızdan emin olun. Bu platformda Asyalı bekarlarla bağlantı kurmak için ücretli bir hesaba ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca ücretli bir hesapla fotoğrafları ve profil resimlerini görebilirsiniz. 

Elite Singles’dayken olgunmuşsun gibi davranmalısın. Bu nedenle, entelektüel seviyenizle ilgili resimler eklemek önemlidir. 

Eşi benzeri olmayan bir zihin bulmak için Elite Singles’a katılın. 

Artıları:

 • Bu tanışma platformu eğitim odaklıdır 
 • Güçlü kişilik testleri yapar 

Eksileri:

 • Profil oluşturmak zaman alır 

Bağlantı Bulma Web Siteleri 

1. Ashley Madison

Önerilen yaşÜye sayısıkayıt zamanıarayan bekarlar için 
20+30 milyon3 dakika gizli ilişki 

Asyalı bir ilişki partneri bulmakla ilgileniyorsanız, Ashley Madison arkanızda. Kayıt işlemi çok basittir. Sadece medeni durumunuzu, kilonuzu, boyunuzu, yaşınızı vb. girmeniz yeterlidir ve işiniz biter. Ödemek istemiyorsanız seçenekleriniz sınırlıdır. 

Ashley Madison buna değer çünkü herkes için bir şeyleri var. Milyonlarca aktif kullanıcıyla kendinize bağlantı bulmakta sorun yaşamayacaksınız. Ashley Madison’ın nasıl çalıştığını görmek için ücretsiz deneme sürümü kullanılabilir. 

Ashley Madison ile ilgili en iyi şey, mesajlaşmanın kadınlar için ücretsiz olmasıdır. Bu özellik, kadınların direnç göstermeden kaydolmasını kolaylaştırdı. 

Artıları:

 • Gizliliği korumak için daha iyi araçlar sunar
 • Fotoğraf bulanıklaştırma özelliği
 • Trans kadınlar için ücretsiz mesajlaşma seçeneği 

Eksileri:

 • Dolandırıcılar var 
 • Karmaşık bir fiyatlandırma yapısına sahiptir. 

2. Adult Friend Finger 

Önerilen yaşÜye sayısıkayıt zamanıarayan bekarlar için 
25+17 milyon25 dakika Bağlantı ve ilişkiler

Yetişkin Arkadaş Bulucu, yargılanmadan cinselliklerini ve arzularını ifade etmeye hazır milyonlarca kullanıcısı olan en iyi tanışma sitelerinden biridir. 

Bu sitenin kullanıcılarının net bir odak noktası var – çift karşılaşmaları ve bağlantı kurmak istiyorlar. Bu, Yetişkin Arkadaş Bulucu ile çok eğlenceli deneyimler yaşayabileceğiniz anlamına gelir. Ve kim bilir, yaşam tarzınıza açık olan kullanıcılar bulabilirsiniz. 

Bu platform ayrıca size en iyi olası seçenekleri sunabilmek için cinsel yöneliminizle ilgili bazı sorular sorar. Bahsetmiyorum bile, bu platform kullanıcının çıplaklık hakkında gönderi yapmasına izin veriyor. Ayrıca, insanlar sohbet odasında rastgele seks hakkında konuşabilirler. 

Bu yüzden Adult Friend Finder’ın evlilik dışında eğlence yaşamak isteyenler için harika bir platform olduğunu söylemek yanlış olmaz. 

Artıları:

 • Bu platform çıplaklığa izin veriyor
 • Çoğunlukla trans kullanıcılar 
 • Hızlı kayıt var 

Eksileri:

 • Bazı sahte profiller var

Çözüm 

Birçok aktif kullanıcı, yukarıda önerilen tüm Asya sitelerini kullanır. Bu platformlar ile id yaparak aşk hayatınıza başlayabilirsiniz. 

Bu platformlardan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için tüm bilgileri doğru bir şekilde belirtin.

Yorum yapın