Tinder Altın Özellikleri Nelerdir Tüm Detaylar

Bazen aşkın kapınızı çalması asırlar sürer. Bazen böyle olur; çevrimiçi buluşmaya başvuruyoruz. Ancak, flört hesabınızın size iyi sonuçlar getirmediğini görüyorsanız, asla kendinize saygı duymayın. Asla yeterince iyi değilsin. VIP üyelikler, algoritmaları tetikleyecek şekilde programlanmıştır ve markalar, planlarının kendileri için ödeme yapan kişilere fayda sağlamasını sağlar. İdeal eşiniz artık yorulmadan sola ve sağa kaydırmak ve sizi aramak için Tinder’da sonsuz bir şekilde kaydırmak, ancak hesabınız görünmüyor.

Resimde bir VIP Gold üyeliği geldiğinde işe yarar. Bu abonelik için ödeme yaptığınızda, ezici aramalarınız sona erer. Çok çalışıyorsunuz, eve yorgun geliyorsunuz ve bir flört platformunda yorulmadan aramayı asla hak etmiyorsunuz. Bunun yerine, biraz huzuru, rahatlığı ve sizin için mükemmel bir eşleşme olan ve bir ilişkiden sizin yaptığınıza benzer şeyler arayan hızlı bir randevuyu hak ediyorsunuz. Altın üyelik, asla ideal bir eşleşme istememenizi sağlar ve algoritma, sizi potansiyel ortaklarla ağ halinde tutmak için her zaman en iyi şekilde çalışır.

Cömert flört dünyasında hepimiz biliyoruz; Tinder, lansmanından bu yana eşleştirme oyununun zirvesinde ve onu katlediyor. Yani, birini aramaktan vazgeçme eşiğindeyseniz, sabırla bekleyin. Bir rehberle buradayız ve sizi doğru duvara yönlendirebiliriz ve aradığınızı sadece birkaç kuruş içinde elde edebilirsiniz.

Ama bütçe konusunda sıkı mısınız? Seni duyuyoruz! Bu yüzden, Tinder’da sizi kimin beğendiğini ücretsiz olarak nasıl görebileceğinize dair püf noktaları ve ipuçları da ekleyeceğiz. Ayrıca Tinder’ın iki premium VIP üyelik planı vardır: Tinder Gold ve Tinder Plus.

Gold üyeliğinin size sunduğu özel ek işlevlerden bahsetmeden önce, Tinder Gold’un neden oyunun kurallarını değiştirebileceğini açıklayalım. Ardından, bu güncellemenin zaman ayırmaya değip değmeyeceğini öğrenin ve ayrıca altın üyelik olmadan keyfini çıkarmaya devam edebileceğiniz ücretsiz hizmetler hakkında bilgi edinin.

Tinder, 2013 yılında, kendilerini flört dünyasında öne çıkarmak için yeterli cesareti ve güveni olmayan, reddedilmekten ve aşağılanmaktan korkan tüm o güzel bekarlara bir platform sağlamak için yeniden başlatıldı. Lansman, potansiyel pazarının sıkıntılı noktalarını hafifletmede başarılı oldu. Uygulama kısa sürede zaman ve enerji tasarrufu sağladığını kanıtladı. Bir randevu bulmak, koltuğunuzun rahatlığında sola ve sağa kaydırmak kadar kolay hale geldi. Tek yapmanız gereken telefonunuzu alıp sanal bir web dünyasının korumasıyla ağa geçmekti.

Tinder aynı şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Yani, buna veya başka herhangi bir flört platformuna katıldığınızda, sizin için ideal olan yeni bir kişiyi bulmanın en kolay yolu olmasını istersiniz. Ancak gerçekte, aynı tekrar eden özellikler ve kısıtlamalar size hak ettiğinizin en iyisini veremeyebilir. Örneğin, yakın geçmişte kendinizi birisiyle gerçekten bağlantı kurmaktan ve bir randevuya çıkmaktan daha fazla kaydırırken ve kaydırırken gördünüz mü? Çok yoruldunuz ve vazgeçmenin eşiğinde misiniz? O halde size Tinder Gold’u öneriyoruz. Sıkıntılarınıza en iyi çözümdür. Ve birazdan atacağımız bomba, en iyi Tinder Gold özelliklerinden bazılarını ücretsiz olarak nasıl edinebileceğinizdir.

Daha fazla ayrıntıya girmeden önce, bir bakışta Tinder’ın çeşitli ücretsiz ve premium hizmetlerine hızlı bir genel bakış:

Ücretsiz ve Premium Özellikler

 • Uygulama indirme
 • Hesap kaydı ve kaydolma
 • Sağa veya sola kaydırma
 • resim yükleme
 • Konum parametreniz içinde üyeleri bulma
 • Süper bir günlük gibi
 • Tinder U
 • Profilinizi beğenen üyeleri öğrenin
 • Kaydırarak geri sarmada kısıtlama yok
 • Hesap artırma
 • Pasaport
 • Okundu bilgisi
 • En iyi seçimleri bulma
 • Sınırsız süper beğeni
 • Promosyon ve reklam yok

Tinder Plus size premium özellikler sunar, ancak Tinder Gold size bu premium özelliklere ek özellikler sunar. Yani Gold üyeliğine eriştiğinizde, ödediğinizden fazlasını alırsınız. Her Tinder Plus özelliğine anında erişebileceksiniz ve burada alacağınız diğer iki kek, En Çok Tıklananlar ve Beni Kimin Sevdiğini Bulun.

Ekstra süper harika özellikler, sonsuz ve amaçsız kaydırmayı tamamen durduracak. Başka bir kişinin sizi nasıl ve ne zaman sevdiğini hemen anlayabilirsiniz. Bu profili tekrar beğenirseniz, sadece birkaç dakika içinde eşleştirileceksiniz. En Çok Tıklananlar, burada elde ettiğiniz başka bir harika özelliktir. Tinder algoritması, ortak ilgi alanlarına göre en iyi eşleşmeleri burada listeler. Bu nedenle, en iyi seçimleriniz listesinden birini seçtiğinizde gerçek bir randevuya çıkma ihtimaliniz yüksektir.

Abonelik çok basit dört adımlı bir prosedürdür. Öncelikle tek yapmanız gereken Tinder uygulamasını açmak. Ardından, ekranınızdaki profil sembolüne tıklayın. Ardından, ayarlar bölümüne gidin ve kendinizi Tinder Gold üyeliğine yükseltin.

Tinder Gold Özelliklerini daha derine inelim. Araştırmadan sonra Tinder Gold’un oyunun kurallarını tamamen değiştirdiğine ikna olduk ve bunun iyi sebepleri var.

 • Almak İsteyeceğiniz Spoiler Uyarıları

Tinder Gold’un en iyi özelliği bu olsa gerek. Bu özellik size tüm evrenin en iyi spoilerini getiriyor. Uygulamayı hızlı ızgara görünümü biçiminde kontrol ettiğinizden beri sizi kimlerin beğendiğini öğrenebilirsiniz. Oradan otomatik eşleme seçeneğini alabilir veya size en çok hitap eden profile dokunarak daha fazla profil detayına göz atabilirsiniz. Ayrıca bir görevden alma seçeneği de elde edersiniz.

Tinder Gold şaşkınlığı burada bitmiyor. Büyük bir sıcak maç havuzu arasında gezinirken organik olarak gelirken doğrudan üzerinize kaydıran profilleri görebileceksiniz. Ayrıca ismin yanında altın bir kalp simgesi de bulabilirsiniz.

 • Seçilmiş ve Uyarlanmış Maçlar

Algoritma, yalnızca sizin için seçilmiş bir En Çok Tercih edilenler listesi oluşturacaktır. Sonuç olarak, her gün dört ila on nefes kesici mükemmel eşleşme elde edeceksiniz. Öğrenmek için tek yapmanız gereken, ekranınızın hemen üst kısmında beliren altın pırlanta sembolüne tıklamak.

Ve en iyi kısmı biliyor musun? Liste yeni oluşturulur ve her gün gönderilir. Bu yüzden profili beğendiyseniz sağa kaydırmayı geciktirmeyin çünkü maçlar yarın yeni olacak.

Beslediğiniz Beğeniler, düzendeki En Çok Tıklananlar bölümüyle neredeyse aynıdır. En Çok Tıklananlar, ekranınızda en iyi ızgara görünümü biçiminde sunulacak ve her profilde kullanışlı etiketler var. Size bir göz atacak ve çok zaman kazandıracak.

 • Güven Tablonuzu Artırın

Bu tablo, bir sıradaki maçlarınızdan aldığınız yeni beğenilerin sayısını size gösterecektir.

 • Tinder Plus’ın En İyisinden Yararlanma

Tinder Gold, artı ustasıdır. Gold üyeliği ile sadece Tinder Gold’un muhteşem özelliklerine sahip olmazsınız. Yine de, Tinder Plus’ın tüm harika özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz, örneğin 5 beğeniden Tinder, konum parametrenizi veya pasaportunuzu değiştirme, geri sarma özellikleri ve bu tür flört hızlandırıcılar.

Yorum yapın